Normalne i organiczne produkty kosmetyczne są coraz modniejsze również regularny się bardziej dostępne w porządku ostatnich kilku lat. Jednak czasy “organiczne” oraz “realne” potrafią być mieszające.

Bezpośrednie i organiczne produkty kosmetyczne są coraz głośniejsze także istniały się bardziej otwarte w etapie ostatnich kilku lat. Przecież terminy “organiczne” oraz “czyste” potrafią istnieć mieszające. kosmetyczka często traktowane wymiennie, mimo iż ich zbiory oraz opakowanie mogą mylić użytkowników z obrotem materiałów, jakich czekają.

Produkt przewiduje się za “naturalny”, gdy ma składniki kupione są z natury, oraz nie syntetyzowane. Syntetyczne substancje chemiczne są wyzwalane w laboratorium zaś nie zamieszkują w naturze, chociaż można tworzyć syntetyczne wersje naturalnych elementów (takich jak witamina E.) Własne artykuły na zespół nie zawierają elementów, Refleksologia stóp , parabeny, lauryl sodowy i laureth , ftalany, barwniki syntetyczne.

Głównym wyróżnieniem pierwotnych oraz organicznych owoców kosmetycznych stanowi wówczas, że składniki organiczne muszą wytrzymać bardziej ciężkie normy pod względem czystości. Żeby żyć organicznym, musi pozostać wyprodukowany składnik bez użycia syntetycznych pestycydów także nie pewnie to istnieć genetycznie zmodyfikowany organizm (GMO).

Naklejki na organicznych i lekkich kosmetykach mogą istnieć niesamowicie zwodnicze. W Pas Zjednoczonych niska jest regulacja materiałów reklamowych opatrzonych etykietą “naturalny”. Znaczy to, że artykuł o drobnej zawartości procentowej składników naturalnych można jeszcze polecać jako “zwykły”. Aby promować jako ekologiczne, nazwa potrzebuje liczyć certyfikowany produkt przez spółkę USDA. Pieczątka USDA oznacza, że ​​wynik stanowi w 95% lub więcej organiczny. Artykuły o 70% lub bogatszym składzie organicznym można oznakować etykietą „Osiągnięty z organicznych składników”. Charakteryzuje to, że wyroby ze segmentami organicznymi mogą potencjalnie zawierać też szkodliwe czynniki syntetyczne. Refleksologia stóp w bieżącej wypowiedzi są niezależne organizacje certyfikujące, takie jak Ecocert i NSF, jakie sprawiają nasze standardy, jakich marki potrzebują dbać.

Terminy “weganin” i “ekologiczne” nie są powiązane ani nie są synonimem “naturalny” czy “organiczny”, choć często się pokrywają. Wegan jest terminem przyjmowanym do opisywania kosmetyków wolnych od wyników zwierzęcych. Marki kosmetyków wegańskich są również bezkarne, a realne jest, że produkt wegański że skupiać się z chemicznych środków konserwujących, takich jak metyl i propyloparaben, i więc nie jest “normalny”. Produkty nieszkodliwe bądź też, jakie nie były przeglądane na zwierzętach – niekoniecznie są wegańskie, organiczne lub otwarte. Wiele dużych apteki oraz cienkiej klasy firm kosmetycznych są wolne od nieszkodliwości, tymczasem ich przetwory zazwyczaj piszą się przeważnie z syntetycznych elementów.

Organiczny element jest z definicji skromnym i wegańskim produktem kosmetycznym, jaki nie jest szkodliwy. Gra tym rezultaty mogą istnieć wskazane jak naturalne, wegańskie lub nieszkodliwe bez wpływu jakości innych.


Najważniejsze informacje? Podczas zakupów rzeczywistych oraz naturalnych wyrobów kosmetycznych nie przyciągaj poradę na promocji. Pamiętaj, że opakowanie materiału oraz reklamy mogą żyć sformułowane celowo, aby realizować w błąd, aby klient myślał, że dostaje coś, czym nie jest. Zbadaj bezpieczeństwo elementów kosmetycznych, badaj firmy, jakimi się interesujesz i przeczytaj listę elementów przed zakupem.